Peňažné pásky vyrobené z termálneho papiera. Termálne papier pre registračné pokladne. 57 мм valec je 17 metrov. Balenie 20 ks.

Nový produkt

€5.51

Skladom

Štítky:

pásky vosk, termotransferové pásky, autorádio, Automobilové DVR, štipka valček, tepelné pásky, bluetooth, mp3 prehrávač, valec pre magnetofón, tlak valec, tepelné pásky

Skontrolujte, pokladničné pásky 57 šírka 17 metrov rany

Thermo doručenia pásky je citlivé na teplo pokladne pásky používané v pokladnice s mimoriadnym tepelnej hlavy určený pre inkless tlač. Takéto potvrdenie páska je vyrobená z papiera, ktoré sú pokryté citlivé na teplo vrstvy. Termálne papier na výrobu doručenia pásky thermo je zakúpený z najväčších Európskych výrobcov, ktorí produkujú kvalitné papiera v súlade s technologický proces.

Čo surovín používame?

Pri výrobe Doručenia Pásky, používame len dve premium výrobcov papiera. 1. Mitsubishi. (Japonsko, závod sa nachádza v Nemecku, Číne, Japonsku.) 2. Koehler (Nemecko, závod sa nachádza v Nemecku 2 rastlín).

Špecifikácie a veľkosti.

Кассовая лента изготовлена из сырья наивысшего качества Европейских производителей, тем самым, бумага обеспечивает яркую и насыщенную пигментацию красящего материала при воздействии термоголовки принтера. Дополнительный слой, размещенный на ленте, препятствует выгоранию чека при воздействии прямых солнечных лучей, благодаря чему увеличивается срок службы кассового чека. Срок службы чека до 5 лет.

Тип бумаги Термобумага
Typ Papiera Termálne Papier
Длинна намота 17 метров
Диаметр ролика 30-32 мм
Hĺbka >1000 Hárky/Balík
Názov Značky НБК-Трейд
Ширина ролика 57 мм
Количество в упаковке 20 шт
Диаметр втулки 12 мм
Цвет печати Черный
Číslo Modelu 57х17х12-20
Druh Pokladničný Papier
Vrstva Množstvo Dvojité
Материал втулки Пластик
Плотность бумаги 0, 48 г/м2
Производитель сырья Mitsubishi Papierní

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace