Magic Car Scratch Remover Poľský Handričkou & Auto Telo Zložené Vložiť Hubky Kit Car Odstraňovač Škrabancov Na Opravu Laku Auto Farby

Nový produkt

€0.98

€0.99

-1 %

Skladom

Štítky:

matt fialová nechtov, tiida telo auta, pictur, sklo brúsne pasty, magický trik, car scrath remover, zlúčenina, poľský, dpro h, opravy laku, auto pre farby

Magic Car Scratch Remover Poľský Handričkou & Auto Telo Zložené Vložiť Hubky Kit Car Odstraňovač Škrabancov Na Opravu Laku Auta Poškriabaniu Laku

POPIS PRODUKTU:

Auto Poškriabaniu Odstránenie Stavebnice umožňuje opraviť auto škrabance, jednoducho a v priebehu niekoľkých sekúnd, je to silný poľský, že vlastne nadšenci kazov preč–bez spôsobenia škody na vašom farby.

Čo je po sebe zanechal, je krásny, vysoko leštený povrch, ktorý vás prekvapí.

auto poškriabaniu opravy telo zložené

Hlavné Funkcie:

PROFESIONÁLNE ODSTRÁNENIE POŠKRIABANIU

Auto Poškriabaniu Opravy Telo Zložené navrhnuté tak, aby obnoviť pôvodný lesk a farbu.Jeho aktivita rozkladných grind piesok, tmel zložiek sa môže rýchlo zaplniť po rozklade a opraviť škrabance laku.Ľahko odstrániť oxid film na povrchu a nepoddajné nečistoty, škvrny farby, burr, a farbu a lesk lak vrstva znova.

ŠIROKO POUŽÍVANÉ

Práca pre malé a ľahké škrabance, ako kľučky dverí' necht ryhy a škrabance, mierne škrabance, mierne priehľadný akrylový Lak bolieť, farby vírivá po leštenie, atď.Dokáže tiež čistiť Asfalt, Hmyzu mŕtvola farba, tvrdohlavý prílohy, atď.je účinný mierne škrabance odstraňovač za prijateľnú cenu.

PRIATEĽSKÉ K LAKU

Čisto fyzické brúsenie po aktivácii auto je farbou povrchu.tak to môžete opraviť škrabance bez toho pôvodného laku, a neobsahuje žiadne farbenie agent úplne.to sa nikdy opustiť všetky ostatné farby na aute, v pôvodnom laku, čo znamená nulový farebný rozdiel.

VHODNÝ PRE AUTÁ VŠETKÝCH FARBA

Môže pracovať na akejkoľvek farby vozidla, ale prosím skontrolujte, či nie je lode crystal alebo maľovať ochranný film.To nie je práca pre hlboké a veľké škrabance, ako Vystaviť primer, čierny plast, veľký oblasti primer alebo Zrejmé, cratering, zatiaľ čo rukou dotýka.

ĽAHKO A RÝCHLO OPRAVIŤ

Len jasné, škrabance oblasti, odstránenie špiny, vosku, železo hrdzavie.Uplatňovať dosť opravy agent na hubky .Pomocou hubky rub poškriabaniu, kým škrabance sú zmizol.potom utrite krém vosk off. (Pre konkrétne kroky, pozrite si prosím pokyny.) Táto technológia vám ušetrí veľa času a peňazí a zachovať vaše vozidlo, žiarivá a v čistote.

Veľkosť:15.5x3.5cm

Whight: 25g

Balík obsahuje:

1x auto poškriabaniu opravy agent+1x huba

Externé Testovanie Certifikácia CCC
Položka Šírka 3.5cm
Feature1 Car audio demontáž nástroje
Špeciálne Funkcie auto telo zložené vložiť
Feature7 Auto Tovaru
Feature10 auto produkty
Feature8 Auto príslušenstvo
Položka Dĺžka 15.5cm
Feature2 Car Audio Údržba Auta
Položka Výška 15cm
Feature3 Auto Oprava Súprava Náradia
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu Auto Scratch Remover Poľský Handričkou & Auto Telo Zložené Vložiť Hubky Auta
Položka Druh Leštenie & Brúsne Materiály Uvedené
Feature4 Ručné Náradie
Feature5 Dvere Klip Panel Výbava Nástroj
Názov Značky ISHOWTIENDA
Feature9 Auto Príslušenstvo
Položka Objem 25g
Druh Materiálu Abrazívnych materiálov, povrchovo aktívne činidlo náplň agent
Feature6 Opravy Nástrojov a Súpravy
Položka Priemer 11cm
Položka Hmotnosť 35g

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace