Mug with full print PUBG abstract

Nový produkt

€5.37

€7.17

-25 %

Skladom

Štítky:

zbraň pubg, l1r1 pubg, ovládanie pubg, cosplay pubg, pubg t tričko, pre pubg spúšť, gamepad pubg, keychain pubg, bojisko, pubg oblek

Informácie O Výrobku

Keramický hrnček s farebným okrajom a rukoväť, vnútri biela.Obrázok je aplikovaný na celú stranu.Hrnček udržiava teplo a dobre odoláva vysokým teplotám.

Typ aplikácie: sublimačná

Podrobnosti: 330 ml objemom

Pozor: nepoužívajte abrazívne materiály (kov, štetce, atď.), nie umývanie v umývačke riadu

Zloženie: Keramické

Služby Zárukou Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame Co skladu v Moskve na dvere.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo zobrazenie a цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx Пocтaнoвлeниями Пpaвитeльcтвa Č. 55 z 19.01.1998 a 942 od 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы личнoй гигиeны a č yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp), a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Chcem, aby si v strede sveta. 315547600040251

Peжим рaбoты Budeme mať o tom hovoriť.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:09:00-19:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

Vzor Typ Tlač
Značky Vsemayki.ru
Zloženie keramika
Drinkware Typ Hrnčeky
Štýl Módne

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace