ICubeSmart 3D Led Kocka 8x8x8 DIY Kit Teenagerov Vzdelávania Spájkovanie Projektu Auta Diy Elektronické Stavebnice S 3D Softvér na Úpravu

Nový produkt

€17.85

€21.76

-17 %

Skladom

Štítky:

elektronické súprava na montáž, electron auta, 3d led lampa, lampa led, osvetlenie kovový stôl, veľká kniha na čítanie, electron, diy drone auta, ic, diy kit rádio

Zaujímavé Elektronické DIY Auta:

Je to diy elektronika auta pre 3D Led kocka, 3D matrix skladá z 512 štvorcových LED žiarovky, ktoré je možné zobraziť veľa farebné, dynamické osvetlenie tvary.Veľkosť hotového výrobku po zváranie tento balík je o 18 x 18.5x20cm, a vzdialenosť medzi lampy je 2.3 cm.Viac ako 25 druhov brilantné efekty animácie boli postavené do masterboard.Používatelia môžu zobraziť animácie po zváraní a zapojenie do 5V USB napájanie.Nižšie je odkaz na video účinok 3D8S-MULTI hotový výrobok: https://youtu.be/kFy02-3jGgo

Použiť Na:

Je vhodný pre študentov, ručná výroba elektronických kurzov, hands-na zváranie cvičenia a elektroniky nadšenec.Medzitým, to je tiež celkom inovatívne a zmysluplné malý darček.

To Musí Byť Zvárané Zo Strany Kupujúceho:

PCB základná doska v tento balík bol dobre spájkované a testované, a používateľov, len je potrebné, aby spájkovacie LED lampa seba, takže užívatelia sú len nutné mať jednoduché elektronické technológie nadácie a spájkovanie schopnosť.K dispozícii je 64 štvorcové otvory na hlavnej palube, aby fix LED a aby zváranie jednoduchšie.

Ponúkame papier zváranie návod na inštaláciu.

Tento odkaz je na video z DIY inštalácie.https://youtu.byť/SXNJqKMamI4

Hardvér Zloženie:

Mikroprocesor: STC12C5A60S2 Ovládač čip: 74HC573 + BR4953, horizontálne 8 vrstvy sú pozitívne elektródy a vertikálne 64 stĺpce sú záporné elektródy.

Na masterboard je napájaný 5V USB; k dispozícii sú 4 tlačidlá na masterboard prejsť animáciu režimy (kľúčové funkcie sa obnovia, štart/pauza, nasledujúca animácia, slučky prehrávanie jednej animácie/slučka prehrávanie všetky animácie, resp); na masterboard má konektor pre stiahnutie programov.

Zobrazené Vzory Môžu Byť Upravené

Ak chcete zapnúť každý obyčajný človek, ak chcete upraviť zobrazené vzor (skôr ako profesionálny elektronický inžinier), sme vytvorili 3D animácie softvér na PC počítač.To je pomerne jednoduchý softvér, tento softvér, môžete použiť myš na svetlo alebo vypnúť každé svetlo na svetlo kocky.Po tom, čo volič s myšou, balík súradnice pre pohyb vzor, vzor sa bude pohybovať; alebo, môžete použiť aj myš, aby niekoľko 3D modelov, a potom nechať tieto vzory zobrazujú v poradí, a tak vytvoriť efekt 3D animácie, ktoré je oveľa jednoduchšie ako pomocou C jazyk, ak chcete upraviť zobrazené vzor.Používatelia môžu získať a skúste to 3D animácie softvér v elektronickej forme ako súbory.https://jednotku.google.com/file/d/1a62NuU_QtyUHD0oo4XSAAWj_dZoWQHCb Tento odkaz je video, animácie, modifikácia softvéru.https://www.youtube.com/watch?v=tGaJr17tRak

Balík Obsahuje:

1, Spájkované a testované masterboard (veľkosť: 18*18.5 cm) x1 2, USB stiahnuť nástroj x1 3, Micro USB kábel x1 4, 0.8 mm konzervované železný drôt x 80 cm, 5, Biela elektronické riadku x 100 cm 6, 2mm akryl pásy (používajú sa na ohýbanie anóda LED) x1 7, Hmlisté zvýrazniť námestie 2*5*7mm LED žiarovky, každý led je poskytovaná pre pohotovostný režim. 3D8S-MULTI Možností: 200 červená Led, 200 zelená Led, 250 modré Led diódy (144 červené led diódy použité, 144 zelená led použité, 250 modré led diódy použité pre usporiadanie spôsob červenej, zelenej a modrej Led diódy, pozrite si naše zváranie pokyn dokumentu. ) 3D8S-MODRÁ Možností: 600 modré Led diódy (512 modré led diódy sa používajú) 8, Nástroj na testovanie LED x1 9, Papier zváranie pokyny

Naše Úsilie Je Len Aby To Bolo Jednoduchšie Pre Kupujúcich, Aby Bola Úspešná:

Urobili sme veľa úsilia, aby sa inštalácia je tak jednoduché, ako je to možné pre kupujúceho, a inštalácia úspešná.Po doručení tovaru, a to len potrebujete navariť LED lampy je založené na papier zváranie pokyny a zapojte 5V usb napájanie na displeji žiarivé svetelné efekty. 1, Nie sú 64 štvorcové otvory na hlavnej palube, aby fix LED a aby zváranie jednoduchšie.

2, testovali Sme doske dvakrát, a to pomocou AOI automatický test pre prvý čas, a pomocou kocky test platformu pre simuláciu test druhýkrát.

3, na zníženie zadnej strane úniku LED kvôli príliš dlho, spájkovanie čas, sme pridali 64 ochrany diódy na základnej doske.

4, Ako v skutočnosti, iba 512 led budú použité, ale aby sa zabránilo poškodeniu led počas výroby, každý led je poskytovaná pre pohotovostný režim. 5, Ponúkame papierové manuály v angličtine v predvolenom nastavení, a máme aj manuálov v Japonský, nemecký, španielsky a taliansky.Kupujúci môže nechajte nám správu, ak je to potrebné.

Profesionálne Služby:

Boli sme zapojení do návrhu a výroby Led Kocka na 9 rokov.Navrhli sme rôzne veľkosti led kocka, ako aj iné elektronické DIY produkty.Ak dostanete výrobok a neviem ako to urobiť, alebo ak je tam menej komponenty z akéhokoľvek dôvodu, alebo ak potrebujete našu pomoc, ak chcete upraviť zobrazí animácia, môžete nám zanechať správu.Ponúkame na celý život technickej služby technickej podpory pre naše HOBBY produkty.

Farba tela multi
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ce
Je Žiarovky Zahrnuté Áno
Názov Značky icube-smart
Položka Druh Table Lamps
Napätie 5V

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace